Bajqinovci ironizon me kryetarin e Prishtinës: Ndriçimi publik po funksionin edhe ditën, kryetar ndali dritat

Prishtina

Bajqinovci ironizon me kryetarin e Prishtinës: Ndriçimi publik po funksionin edhe ditën, kryetar ndali dritat

Nga: M.H. Më: 26 prill 2022 Në ora: 18:58
Foto nga vendi i ngjarjes

Deputeti nga radhët e LVV, Mefail Bajqinovci përmes një shkrimi ne Facebook ka ironizuar me kryetarin aktual të Prishtinës, Përparim Rama.

Derisa ishte në vizitë në parkun e Gërmisë, Bajqinovci vuri re që dritat e parkingut ishin të ndezura, përcjell “Bota sot”.

Ndriçimi publik në kryeqytet po funksionon edhe ditën në parkun e Gërmisë, shkruan tutje deputeti.

Postimi i plotë:

Ndriçimi publik në kryeqytet po funksionon edhe ditën në parkun e Gërmisë.

Kryetar ndali dritat!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat