Reagimi i Balliut pasi u quajt qesharak: Se lejoj, jam filolog, shkrimtar dhe gazetar i nderuar!

Shqipëria

Reagimi i Balliut pasi u quajt qesharak: Se lejoj, jam filolog, shkrimtar dhe gazetar i nderuar!

Më: 25 janar 2021 Në ora: 23:38
Fahri Balliu

Fahri Balliu ka reaguar ashpër ndaj një diskutimi që po zhvillohet në emisionin e zonjës Eni Vasili në Top Channel.

Fill pasi argumentet e Balliut u konsideruan si qesharake nga disa prej bashkëbiseduesve, ai ka kërkuar që të tregohen të kujdesshëm kur e përmendin.

Balliu renditi edhe pozicionin e tij si person publik.

“Nuk jam qesharak, unë jam filolog, shkrimtar dhe gazetar i nderuar”, tha ndër të tjera Balliu duke bërë thirrje që të mos bulizohet në diskutime.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat