Shehaj: Sipërmarrësit duan mundësi, njerëzit kërkojnë punë

Shqipëria

Shehaj: Sipërmarrësit duan mundësi, njerëzit kërkojnë punë

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 18:48
Agron Shehaj

Ish deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj vijon takimet me qytetarët dhe bizneset e njësisë 7 në Tiranë.

‘Vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik: sipërmarrësit duan mundësi dhe kushte më të mira biznesi, ndërsa njerëzit kërkojnë punë’, shkruan Shehaj në Facebook.

Postimi i plotë i Agron Shehajt:

Vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik: sipërmarrësit duan mundësi dhe kushte më të mira biznesi, ndërsa njerëzit kërkojnë punë. 25 prilli është mundësi për këtë ndryshim. #ShqipëriaFiton

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat