Djemtë e politikanit të PS-së plagosin me armë policët në Mamurras

Shqipëria

Djemtë e politikanit të PS-së plagosin me armë policët në Mamurras

Më: 13 prill 2021 Në ora: 15:10
Pamje nga vendi i ngjarjes

Djemtë e një politikani të PS-së në zonën e Mamurrasit kanë qëlluar me armë ndaj një patrulle policie.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:00 në qendër të Mamurrasit.

Të plagosur kanë mbetur tre persona, dy policë dhe një qytetar.

Policët e plagosur kanë Flamur Lleja dhe Ilir Zekaj, ndërsa qytetari Nikoll Vorfi ka edhe ai i plagosur.

Nga të dhënat e para të bëra të ditura nga SYRI TV bëhet e ditur se ngjarja është hakmarrje ndaj shoqërimit të djemve të politikanit të PS-së në Komisariat nga ana e policëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat