Vrasja në Elbasan, Bardhi: Eksponent i krimit të organizuar, shtabi i vetëm elektoral i Taulant Ballës

Shqipëria

Vrasja në Elbasan, Bardhi: Eksponent i krimit të organizuar, shtabi i vetëm elektoral i Taulant Ballës

Më: 21 prill 2021 Në ora: 14:58
Gazment Bardhi

Vrasja në Elbasan në ditët e fundit të fushatë elektorale ka tronditur jo vetëm banorët e zonës por partitë politike.

Drejtuesi politik i PD në këtë qark, Gazment Bardhi, nga vendi ku ndodhi krimi i rëndë u shpreh.

“Një nga eksponentët e krimit të organizuar, vendngjarjen e shikoni vetë. Është personi që kam denoncuar Ditën e Verës, një grup personash, shtabi i vetëm elektoral i Taulant Ballës në qytetin e Elbasanit.”

Ekzekutim në Elbasan i Pjerin Xhuvani u regjistruar në orët e pasdites së sotme, 21 prill 2021.

Ngjarja ka ndodhur pranë zyrave të PD.

Rrethanat mbeten ende të paqarta ndërsa mësohet se e plagosur ka mbetur dhe një efektive policie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat