Nesër pasdite reshje e shkarkesa elektrike, por diell në fundjavë, mos prishni planet

Shqipëria

Nesër pasdite reshje e shkarkesa elektrike, por diell në fundjavë, mos prishni planet

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 12:50
Foto ilustrim

Nga nesër do të kemi rritje të temperaturave gjatë orëve të mesditës duke kulmuar në vlera termike 34 gradë celcius.

Pasditja e të enjtes do të sjellë vranësia dhe reshje të pakta të shoqëruara me shkarkesa elektrike por ju mos prishni planet për fundjavën, na informon meteorologia e Meteoalb Adiola Bani në edicionin e lajmeve në Ora News.

Edhe e premtja do të jetë me vranësira por fundjava do të jetë perfekte për të shkuar në plazh.

Prandaj mos prishni planet, nëse i keni bërë, nëse nuk keni bërë ende filloni sot.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat