Zv ambasadori i ri amerikan në Tiranë: Shqipëria, shtëpia jonë e re

Shqipëria

Zv ambasadori i ri amerikan në Tiranë: Shqipëria, shtëpia jonë e re

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 14:17
Demian Smith

Demian Smith, zv ambasadori i ri amerikan në Tiranë , ka njoftuar përmes twitter detyrën e tij të re.

Smith shkruan se është i lumtur që po kthehet në Ballkan, ndërsa e quan Shqipërinë, shtëpinë e re.

Ai gjithashtu shkruan se pret me padurim të punojë me ambasadoren Kim.

Postimi

Jemi shumë të lumtur të kthehemi në Ballkan dhe të eksplorojmë Shqipërinë.

Gati!

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat