Noka: Dibra e mendjes, penës dhe pushkës i dha mbështetje të zjarrtë “Foltores”

Shqipëria

Noka: Dibra e mendjes, penës dhe pushkës i dha mbështetje të zjarrtë “Foltores”

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 18:48
Tubimi

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka është shfaqur krah ish kryemimnsitri Sali Beirsha në takimin me demokratët në Dibër.

Përmes një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar disa foto nga “Foltorja” e Berishës,

Noka shkruan se “Dibra e mendjes, penës dhe pushkës i dha mbështetje të zjarrtë “Foltores”.

“Dibra e mendjes, penës dhe pushkës i dha mbështetje të zjarrtë “Foltores”…Dibra e sheh si shpresë për zgjim të PD dhe fitore të saj vetëm  “Foltoren”. Për një PD të bashkuar, për një PD më të fortë, për një PD fituese..Me Sali Berishën”, shkruan Noka.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat