Pedagogu shqiptar zbulon telefonatën e papritur që ka marrë nga dy gazetare ruse: Ja çfarë më komunikuan

Shqipëria

Pedagogu shqiptar zbulon telefonatën e papritur që ka marrë nga dy gazetare ruse: Ja çfarë më komunikuan

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 22:52
Ervin Karamuço

Pas tragjedisë 15 tetorit, ku u gjetën të pajetë 4 turistë rusë në një hotel të Qerretit, pedagogu Ervin Karamuço tha se ishte kontaktuar këtë të martë nga dy gazetare ruse.

Ai tha se ato kanë kërkuar të sqarojnë diçka më shumë lidhur me vdekjen e 4 turistëve rusë në një hotel në Qerret të Kavajës.

“Jam kontaktuar nga dy gazetare ruse që në një farë mënyre kërkonin llogari se ç’punë keni ju që prishini imazhin e shtetit tonë lidhur me një vrasje që mund të jetë aksidentale.

Ju thashë se detyra ime është të ndriçoj studentët e mi mbi çdo lloj krimi që ka ndodhur”, u shpreh pedagogu

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat