U konfliktua me një person dhe dëmtoi disa pajisje në lokal, procedohet penalisht 39-vjeçari

Shqipëria

U konfliktua me një person dhe dëmtoi disa pajisje në lokal, procedohet penalisht 39-vjeçari

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Policia e Divjakës ka proceduar penalisht një 39-vjeçar, banues në Remas, pasi pas një konflikti fizik me një shtetas, ka dëmtuar disa pajisje në një lokal.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë proceduan penalisht për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Shkatërrimi i pronës” shtetasin I. (E). S., 39 vjeç, banues në Remas.

Kjo për motive të dobëta, në lokalin e shtetasit S. L., pas konfliktit fizik me shtetasin F. H., 36 vjeç, ka dëmtuar disa paisje të lokalit”, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat