Nikolla përplaset me Alibeajn: Gjuha jote është fyese dhe seksiste, tërhiqni fjalët

Shqipëria

Nikolla përplaset me Alibeajn: Gjuha jote është fyese dhe seksiste, tërhiqni fjalët

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 17:31
Lindita Nikolla

Deputeti Enkelejd Alibeaj është përplasur me kryetaren e Kuvendit, Lindita Nikolla në mbledhjen e Këshillit për Legjislacionin dhe Komisionit për Çështjet Ligjore, pasi kjo e fundit i kërkojë që të mbarojë fjalën, pasi po merr shumë kohë.

Alibeaj: Mos e mbroni, zotëria i ka dalë vet garant detyrës së tij. Duhet të ikim ne… se shkoj koha për të shkuar në parukeri.

Nikolla: Tërheq vëmendje gjuha jote është fyese dhe seksiste duke u mbivendosur zonjave një steriotip të caktuar.

Alibeaj: Mos beni viktimën, ky është abuzim me detyrën…

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat