Gruaja 34 vjeçe u hodh nga kati i pestë bashkë me fëmijën e saj në Vlorë, ndërrojnë jetë

Shqipëria

Gruaja 34 vjeçe u hodh nga kati i pestë bashkë me fëmijën e saj në Vlorë, ndërrojnë jetë

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 13:17
Foto ilustrim

Një ngjarje tragjike është shënuar mesditën e kësaj të premteje në lagjen “Pavarësia” në Vlorë.

Një grua 35-vjeç u hodh kati i pestë i pallatit së bashku me fëmijën e saj 1 vjeç.

Pavarësisht ndërhyrjes së shpejtë të banorëve për t’u ardhur në ndihmë, nëna dhe fëmija ndërruan jetë në spitalin e Vlorës.

Shkaqet e kësaj ngjarje tronditëse nuk dihen akoma.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat