Italiani gjendet pa shenja jete në dhomën e hotelit në Kamzë

Shqipëria

Italiani gjendet pa shenja jete në dhomën e hotelit në Kamzë

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Një shtetas italian është gjetur pa shenja jete në dhomën e një hoteli në Kamzë mëngjesin e së mërkurës.

Mësohet se 71-vjeçari me iniciale A.S., është gjetur nga shërbyesit e hotelit.

Nga vëzhgimi paraprak nuk janë konstatuar shenja dhune. Dyshohet për arrest kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat