Ish-deputeti flet me emra, tregon demokratin që duhet të shkojë në ndjekje penale

Shqipëria

Ish-deputeti flet me emra, tregon demokratin që duhet të shkojë në ndjekje penale

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:15
Klevis Balliu

Ish-deputeti Klevis Balliu i është përgjigjur ashpër deklaratave të Gazment Bardhit.

Ai tha se është duke qëndruar në një zyrë të vjedhur.

“Gazment Bardhi është ilegjitim në pozicionin që, është duke qëndruar në një zyrë të vjedhur.

Nëse duhet të shkojë njeri në ndjekje penale është pikërisht Gaz Bardhi i cili është emëruar në shkelje totale dhe flagrante të Statutit të PD-së. Bardhi nuk ka asnjë tagër në PD sot zyrtarisht”, tha ai për Ora News.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat