Me pranga në duar dhe i rrethuar nga policët, momenti kur Bllako del nga Gjykata e Posaçme për në burg

Shqipëria

Me pranga në duar dhe i rrethuar nga policët, momenti kur Bllako del nga Gjykata e Posaçme për në burg

Më: 2 prill 2022 Në ora: 14:28
Alqi Bllako

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Alqi Bllako, është nxjerrë Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar me pranga në duar dhe i shtrënguar nga të gjitha anët nga efektivët e policisë.

GJKKO mori sot vendimin për ta lënë në burg Bllakon, në lidhje me aferën e inceneratorit të Fierit.

Ish-deputeti tashmë i drejtohet qelisë.

Bllako është fotografuar në momentin kur del nga GJKKO dhe shkon drejt makinës së policisë i ndihmuar nga efektivët

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat