Vdiq në komisariat/ Familjarët e Ilvi Metës hedhin dyshime të forta: Trupi kishte shenja dhune në brryla dhe në stomak

Shqipëria

Vdiq në komisariat/ Familjarët e Ilvi Metës hedhin dyshime të forta: Trupi kishte shenja dhune në brryla dhe në stomak

Më: 5 maj 2022 Në ora: 21:23
Foto nga emisioni

Familjarët e 31-vjeçarit që u gjet i vdekur mbrëmjen e djeshme në komisariatin e Kavajës kanë hedhur dyshime të forta se mbi të mund të jetë ushtruar dhunë nga ana e efektivëve.

Kushëriri i Ilvi Metës, tha mbrëmjen e sotme në “Top Story”, tha se viktima kishte kaluar një operacion dhe vuante nga stomaku, pikërisht aty ku i janë gjetur shenja dhune.

“Ne kemi parë trupin, kur ka ardhur nga morgue, kemi parë shenja të dhunës në pjesën e bërrylave, brinjave dhe stomakut. Iliv ka kaluar operacion dhe vuante nga stomaku.

Në mes të stomakut kemi parë shenja dhune. I kemi të fotografuara, do të presim hetimet të kryen të thonë fjalët e tyre”, u shpreh kushëriri në “Top Story”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat