Plagoset rëndë me thikë një 55-vjeçar në Kavajë, kapet agresori

Shqipëria

Plagoset rëndë me thikë një 55-vjeçar në Kavajë, kapet agresori

Më: 12 maj 2022 Në ora: 14:16
Foto ilustrim

Një 55-vjeçar ka mbetur i plagosur në Kavajë. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:15, në lagjen nr. 13. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi G. B., 43 vjeç, (i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor), ka goditur me mjet prerës shtetasin G. M., 55 vjeç. Ky i fundit ndodhet në spital.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 12.05.2022, rreth orës 12:15, në lagjen nr. 13, shtetasi G. B., 43 vjeç, (i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor), ka goditur me mjet prerës shtetasin G. M., 55 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat