Spahiu publikon foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe zbulon vendimin e papritur të këtij biznesmeni

Shqipëria

Spahiu publikon foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe zbulon vendimin e papritur të këtij biznesmeni

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 10:03
Kreshnik Spahiu

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu, ka publikuar një foto në rrjetet sociale, përmes së cilës tregon vendimin që ka marrë një biznesmen në Kosovë pas mosliberalizimit të vizave.

Ai ka vendosur një tabelë në hyrje të lokalit të tij, përmes së cilës njofton se ndalon hyrjen në biznesin e tij të qytetarëve të BE-së.

“E PABESUESHME: Akt-Patriotik: Mosliberalizimi i vizave, lokali në Kosovë ndalon hyrjen e qytetarëve të BE-së.

Image
Fotoja e postuar nga Spahiu

A ju duket reagim i drejtë…..?”, shkruan krahas fotos Spahiu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat