Tragjike në Berat/ Ndërrojnë jetë nëna dhe fëmija 6-vjeç që ranë në lumin Osum

Shqipëria

Tragjike në Berat/ Ndërrojnë jetë nëna dhe fëmija 6-vjeç që ranë në lumin Osum

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 14:56
Foto ilustrim

Ndërrojnë jetë nëna dhe fëmija që ranë në lumë në Berat.

Berat/Informacion paraprakRreth orës 14:00, në rrugën urbane “Antipatrea”, pranë vendit të quajtur “Ura e re”, shtetasja K. Xh., duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumë.

Për pasojë kanë humbur jetën drejtuesja e mjetit dhe fëmija i saj rreth 6 vjeç.

Grupi hetimor në vendngjarje po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat