I futën emrin në listën e protestës/ Reagon deputeti i Lushnjës: Mirë që na pretë kostumin po të na kishit pyetur për masën

Shqipëria

I futën emrin në listën e protestës/ Reagon deputeti i Lushnjës: Mirë që na pretë kostumin po të na kishit pyetur për masën

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 18:36
Saimir Korreshi

Ka reaguar deputeti demokrat i Lushnjës, Saimir Korreshi pas daljes së listave të organizatorëve të protestës së 7 Korrikut, pjesë e të cilëve ishte edhe emri i tij.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Korreshi ironizon teksa shkruan: Mirë që na pretë kostumin po të paktën të na kishit pyetur për masën.

Reagimi I plotë:

Epo si vajten keto pune. Te nusja hane e pine e te dhendrri gje nuk dine.
Po mire qe na prete kostumin po te pakten te na kishit pyetur per masen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat