Rama publikon pamje nga Aeroporti i Kukësit: Udhëtarë jo vetëm nga Shqipëria e Kosova, por edhe turistë

Shqipëria

Rama publikon pamje nga Aeroporti i Kukësit: Udhëtarë jo vetëm nga Shqipëria e Kosova, por edhe turistë

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 09:38
Aeroporti i Kukësit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot në orët e mëngjesit ka publikuar pamje të Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit.

Rama në një postim në Facebook shkruan “ nga Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit me pasagjerët jo vetëm nga Shqipëria e Kosova, por edhe turistë nga Gjermania, Zvicra dhe Austria”.

“MIRËMËNGJES dhe nga Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit me pasagjerët jo vetëm nga Shqipëria e Kosova, por edhe turistë nga Gjermania, Zvicra dhe Austria, që shfrytëzojnë këtë portë të re të qiellit tonë për të kaluar pushimet në Shqipëri, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat