Partia Demokratike zyrtarizon spotin e protestës së 7 korrikut: Mos thuaj ‘ç’më duhet mua?!’

Shqipëria

Partia Demokratike zyrtarizon spotin e protestës së 7 korrikut: Mos thuaj ‘ç’më duhet mua?!’

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 17:27
Partia Demokratike zyrtarizon spotin e protestës së 7 korrikut: Mos thuaj ‘ç’më duhet mua?!’

Partia Demokratike zyrtarizon spotin e protestës së 7 korrikut.

Me mesazhet kyçe ‘Shqipëria në rrezik’ dhe ‘mos thuaj: ç’më duhet mua?’’, spoti rithekson motivet e protestës dhe kërkon daljen nga apatia shoqërore.

Protesta e Frontit të Shpëtimit Kombëtar do të zhvillohet të enjten më 7 korrik para Kryeministrisë duke rikthyer përballjen politike në vend.

Kryetari i PD, Sali Berisha, në një tur intensiv takimesh me aktorë shoqërorë ka kërkuar bashkimin rreth kauzave kombetare si shpopullimi, çmimet e larta, ekonomia në rënie dhe shkombëtarizimi nëpërmjet Ballkani të Hapur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat