Era e fortë në Sarandë rrëzon kangjellat e hekurit në një fushë mini-futbolli, plagoset një person! Dërgohet me urgjencë në spital

Shqipëria

Era e fortë në Sarandë rrëzon kangjellat e hekurit në një fushë mini-futbolli, plagoset një person! Dërgohet me urgjencë në spital

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 21:32
Foto ilustrim

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Sarandë.

Ai është dërguar me urgjencë në spital pasi është dëmtuar teksa ndodhej në një fushë mini futbolli.

Panorama.al mëson se një stuhi e fortë e ere që ka zgjatur pak minuta ka rrëzuar mbajtëset prej hekuri duke bërë që personi në fjalë të pësojë dëmtime.

Nuk dihet ende nëse ka persona të tjerë të lënduar nga kjo ngjarje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat