Videoja që zemëroi rrjetin, arrestohet personi që tërhoqi zvarrë qenin me makinë

Shqipëria

Videoja që zemëroi rrjetin, arrestohet personi që tërhoqi zvarrë qenin me makinë

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 17:09
Foto ilustrim nga vendi i ngjarjes

Shpëtim Hajrulla është personi që tërhoqi zvarrë një qen me makinë.

Ai tashmë ka rënë në prangat e policisë, pasi pamjet e rënda u publikuan në rrjetet sociale.

Ngjarja e rëndë u regjistruar rrugës së Vlorës, teksa shihet se mjeti me targa VL 7183 C e tërheq zvarrë qeniin që shfaqet duke u përpëlitur. 

Kjo nuk është hera e parë që ndodh një ngjarje e tillë. Në raste të përsëritura autoritet, kanë reaguar duke arrestuar autorët, por në këtë rast ende nuk ka pasur një veprim të tillë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat