Po peshkonte në lumin Seman dhe më pas u fut për t’u larë, asnjë gjurmë nga 14-vjeçari në Roskovec

Shqipëria

Po peshkonte në lumin Seman dhe më pas u fut për t’u larë, asnjë gjurmë nga 14-vjeçari në Roskovec

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 21:24
Foto ilustrim

Një 14-vjeçar në Roskovec nuk ka dalë më nga lumi pasi është futur për t’u larë.

I mituri ka qenë fillimisht duke peshkuar buzë lumit Seman në fshatin Suk 1 dhe dyshohet se më pas është futur për t’u larë dhe nuk ka dalë më.

Polumbarët po punojnë për gjetjen e 14-vjeçarit, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Fier/ Informacion paraprak

Sot, rreth orës 19:00, njoftohemi se në fshatin Suk 1, Roskovec, buzë lumit Seman, një fëmijë 14 vjeç, ka qënë duke peshkuar dhe dyshohet se është futur për tu larë në lum por nuk ka dalë më.

Po punohet për gjetjen e 14-vjeçarit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat