Përplasi për vdekje këmbësoren në autostradën Laç-Fushë Krujë, shoferi ende në arrati, motra e viktimës kërkon drejtësi

Shqipëria

Përplasi për vdekje këmbësoren në autostradën Laç-Fushë Krujë, shoferi ende në arrati, motra e viktimës kërkon drejtësi

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 11:05
Foto ilustrim

Aksidenti i tre ditëve më parë në superstradën Laç- Fushë Krujë, ku humbi jetën një 54-vjeçare, vazhdon të mbetet pa autorë.

Policia e Lezhës ka marrë kamerat e sigurisë në tentative për të identifikuar mjetin që i mori jetën 54-vjeçares.

Ndërkohë motra e viktimës Leonara Deda kërkon që autori minimalisht të kërkojë falje, pasi sipas saj aksidentet ndodhin, por largimi nga vendngjarja nuk është i pranueshëm dhe për këtë ajo kërkon drejtësi.

Automjeti e ka përplasur viktimën pranë mbikalimit të Patokut duke e lënë të vdekur në vend.

Ndërsa drejtuesi i mjetit është larguar menjëherë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat