Aksidentoi rëndë policin, arrestohet 51-vjeçarja në Elbasan

Shqipëria

Aksidentoi rëndë policin, arrestohet 51-vjeçarja në Elbasan

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Një 51-vjeçare ka aksidentuar një polic në krye të detyrës.

Ajo u arrestua në vendngjarje, ndërsa efektivi ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja ndodhi të martën rreth orës 19:15, në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në fshatin Gracen ndërsa Ferdinand Bahja ishte duke trajtuar një aksident të ndodhur më parë, daljen e një automjeti nga rruga, në këtë aks.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat