“Gjysma e kullave në Tiranë janë pa leje”- Sekretari për Diasporën në PD: Rama shkon të shembë “Prestige Resort”!

Shqipëria

“Gjysma e kullave në Tiranë janë pa leje”- Sekretari për Diasporën në PD: Rama shkon të shembë “Prestige Resort”!

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 10:02
Indrit Hoxha

Sekretar për Diasporën dhe Organizimin me Jashtë në Partise Demokratike, Indrit Hoxha ka reaguar për sulmin ndaj Prestige Resort.

Sipas Hoxhës, gjysma e kullave në Tiranë janë ndërtuar pa leje, ndërkohë që sipas tij Rama shkon në Golem për të shembur “Prestige Resort”.

Kjo sipas tij është presion politik dhe ekonomik ndaj “Panorama Group”.

“Nderkohë qe gjysma e kullave ne Tirane jane ndertuar pa leje, Rama shkon ne golem te shembi “Resort Prestige”. Presion politik dhe ekonomik ndaj “Panorma Group”, shkruan Indrit Hoxha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat