Berisha u shfaq me syze pasi u godit me grusht, Lela e krahason me aktorin e famshëm hollivudian

Shqipëria

Berisha u shfaq me syze pasi u godit me grusht, Lela e krahason me aktorin e famshëm hollivudian

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 20:46
Sali Berisha

Kreu i PD-së, Sali Berisha u shfaq sot me syze në përpjekje për të mbuluar dëmtimet pas goditjes që mori në fytyrë dy ditë më parë nga 31 vjeçari Gert Shehu. Së fundmi, drejtori zyrës së shtypit të PD, Alfred Lela krahasoi pamjen e liderit demokrat me atë të aktorit të njohur amerikan, Clint Eastwood.

Ndërkaq, Lela dënoi aktin ndaj Sali Berishës duke shtuar se ajo që mbeti pas është mirazhi i aktorit. “Ata që goditën dje Berishën bënë një krim, duke bërë një krim na dhanë një mirazh, atë të Clint Eastëood.

Doktori me këto syze duket si Clint Eastëood”, tha Lela ku dhe vetë Berisha nuk mbajti të qeshurën.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat