Zjarr i madh në fabrikën e bojrave, Ministria e Brendshme thirrje qytetarëve: Shmangni autostradën Tiranë-Durrës

Shqipëria

Zjarr i madh në fabrikën e bojrave, Ministria e Brendshme thirrje qytetarëve: Shmangni autostradën Tiranë-Durrës

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 22:53
Foto nga vendi i ngjarjes

Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë bojrash në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit.

Nuk dihen rrethanat e plota të ngjarjes.

Ndërkaq, Ministria e Brendshme u bënë thirrje qytetarëve të shmanget kalimi i automjeteve në autostradën Tiranë-Durrës-Tiranë.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe zjarrfikset.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat