“Kujt i bërtisni juve, mos guxo të ma ngresh zërin”, ngrihen tonet mes Vokshit, Ndrecës dhe Koçit në Komisionin Hetimor të Shëndetësisë

Shqipëria

“Kujt i bërtisni juve, mos guxo të ma ngresh zërin”, ngrihen tonet mes Vokshit, Ndrecës dhe Koçit në Komisionin Hetimor të Shëndetësisë

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 12:01
Albana Vokshi

Ekonomi: Unë nuk kam firmosur kontrata, nuk është e njëjta gjë nuk kam qenë në procesin e zgjedhjes

Vokshi: S’ ka lidhje kjo, keni qenë drejtuese

Vokshi-Ndrecës: E para mos ma ngri zërin se zonja Milva mbrohet vetë, jemi këtu për të hetuar, mos ndërhy, kur flas unë mos fol, unë dua të kuptoj se kush janë. Kujt i bërtisni juve, ngadalë uleni zërin, s’na bërtisni dot këtu, me etikë zoti Koçi, s’i drejtohesh dot kryetares kështu.

Koçi: Ça është kjo kështu.,

Vokshi: Mos bërtisni, flisni me edukatë se ndryshe ju nxjerr, mos guxo të ma ngrini zërin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat