Nëna kthehet nga emigrimi për të mbështetur Shqipërinë

Shqipëria

Nëna kthehet nga emigrimi për të mbështetur Shqipërinë

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 21:14
Pamje nga video

Nëna kthehet nga emigrimi për të mbështetur Shqipërinë

Edhe pak na ndajnë nga ndeshja mes Italisë dhe Shqipërisë, takim ky i vlefshëm për Euro 2024.

Ndërsa në fan-zonën në sheshin “Skënderbej”, u shfaq një grua e moshuar, e cila për mikrofonin e “Ora News” rrëfeu përjetimet e saj për këtë përballje të madhe.

Ja video:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat