E moshuara mbetet e bllokuar në katin e 5-të të pallatit në Fier, ndërhynë forcat zjarrfikëse

Shqipëria

E moshuara mbetet e bllokuar në katin e 5-të të pallatit në Fier, ndërhynë forcat zjarrfikëse

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 10:14
Foto nga vendi i ngjarjes

Një e moshuar ka mbetur e bllokuar mëngjesin e kësaj të diele në apartamentin e saj në Fier.

E moshuara ka mbetur e bllokuar në katin e pestë, dhe është dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse.

Ata kanë hyrë nga ballkoni i banesës së të moshuarës, për të bërë të mundur hapjen e apartamentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat