Kandidati i PDSH tërhiqet nga gara në Strugë, që të mos përçahet vota shqiptare - Bota Sot
Kandidati i PDSH tërhiqet nga gara në Strugë, që të mos përçahet vota shqiptare

Struga

E enjte, 15 nëntor 2018

Kandidati i PDSH tërhiqet nga gara në Strugë, që të mos përçahet vota shqiptare

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 20:51
PDSH

Kandidati i PDSH-së në Strugë sot do të jep dorhëheqje nga kandidimi i tij për kryetar komune.

Siç mësohet tërheqja e tij bëhet për shkak mos përçarjes së votës në Strugë për ti dhënë mundësi që shqiptari të jetë sërish në krye të komunës.

Nuk dihet ende se cilën parti do ta mbështes PDSH-ja në Strugë, por siç mësohet gara në Strugë do të jetë mes Selës dhe Merkos.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test