Imer Imeri zgjidhet kryetar i degës së ASH-së në Strugë - Bota Sot
Imer Imeri zgjidhet kryetar i degës së ASH-së në Strugë

Struga

E premte, 16 nëntor 2018

Imer Imeri zgjidhet kryetar i degës së ASH-së në Strugë

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 23:18
Imer Imeri

Aleanca për Shqiptarët (ASH) dega në Strugë zgjodhi strukturat e reja. Në Kuvendin e degës të mbajtur të shtunën për kryetar të degës është zgjedhur Imer Imeri, njofton Zhurnal. 

Ai njëherit ishte bartësi i listës për këshilltarë në komunën e Strugës. Imeri ka premtuar se do të angazhohet maksimalisht në përforcimin e strukturave të ASH-së dhe prurjeve të reja në këtë parti, por duke qenë edhe korrektues për pushtetin aktual lokal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test