Ju kujtohet Jurgen Kurti i cili u akuzua për vrasjen e të atit? Sonte e vranë në Tiranë - Bota Sot
Ju kujtohet Jurgen Kurti i cili u akuzua për vrasjen e të atit? Sonte e vranë në Tiranë

Tirana

Ju kujtohet Jurgen Kurti i cili u akuzua për vrasjen e të atit? Sonte e vranë në Tiranë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 22:50
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Tiranë, pak minuta më parë, ku pranë stadiumit Dinamo ka pasur të shtëna me armë, ndërsa raportohet se ka mbetur i vrarë një person.

Një person është qëlluar me armë zjarri dhe ka ndërruar jetë gjatë transportimit për në spital, mëson “Panorama”.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe rrethanat e ngjarjes.

Policia ndodhet në vendngjarje ndërsa janë ngritur pika kontrolli në kryeqytet, për të bërë të mundur identifikim dhe kapjen e autorit/ve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...