“Do kandidoj përballë Lali Çerrit për bashkinë e Tiranës, të djathtët të më mbështesin” - Bota Sot
“Do kandidoj përballë Lali Çerrit për bashkinë e Tiranës, të djathtët të më mbështesin”

Tirana

“Do kandidoj përballë Lali Çerrit për bashkinë e Tiranës, të djathtët të më mbështesin”

Më: 6 maj 2019 Në ora: 21:23
Erion Veliaj

Arian Galdini, kreu i Partisë për Liri, Demokraci dhe Etikë, i kërkon partive opozitare dhe Bindjes së Astrit Patozit të mbështesin kandidaturën e tij për kryebashkiak të Tiranës.

Përmes një postimi në facebook, Galdini thotë se djathta është shumicë e mund ta fitojë Tiranën përballë kryebashkiakut aktual socialist Erion Veliaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...