Policia e gatshme për protestën e nesërme - Bota Sot
Policia e gatshme për protestën e nesërme

Tirana

Policia e gatshme për protestën e nesërme

Më: 10 maj 2019 Në ora: 20:23
Ilustrim

Policia dhe Prokuroria e Tiranës kanë kaluar në gadishmëri për protestën e nesërme të opozitës.

Ora 18:30 e së shtunës do i gjejë sërish opozitaret në sheshin para Kryeministrisë në protestën e katërt kombëtare për largimin e Edi Ramës.

Opozitarët kanë lajmëruar se protesta e së shtunës do të jetë vendimtare, shkruan tch. Grupi organizator po merret me detajet e fundit, ndërsa burime bëjnë me dije se protesta do të zgjasë per me shume se 3 orë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...