22 vite e dhunuar nga bashkëshorti, 40- vjeçarja tregon vuajtjet - Bota Sot
22 vite e dhunuar nga bashkëshorti, 40- vjeçarja tregon vuajtjet

Tirana

22 vite e dhunuar nga bashkëshorti, 40- vjeçarja tregon vuajtjet

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 16:09
Foto ilustrim

Një 40-vjeçare nga Tirana ka gjetur forcë të denoncojë dhunën e egër që ka vuajtur për 22 vite në jetën e saj bashkëshortore.

E martuar shumë e re, vetëm 17 vjeçe, ajo u bë viktime e rrahjeve dhe keqtrajtimeve deri sa mundi t’i largohet dhunuesit të saj, i cili tashmë gjendet në burg.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat