Protestuan te Unaza e Re, ja masa që u mor për 3 banorët - Bota Sot
Protestuan te Unaza e Re, ja masa që u mor për 3 banorët

Tirana

Protestuan te Unaza e Re, ja masa që u mor për 3 banorët

Më: 14 tetor 2019 Në ora: 15:49
Foto

“Detyrim paraqitje” kjo është masa që Gjykata e Tiranës ka dhënë për tre banorë të zonës së Astirit në kryeqytet pas protestave të zhvilluara.

Tre banorët janë: Eduard Ferrati, Ruzhdi Daci dhe Tomorr Gjata

Mbi ta rëndojnë akuzat “Organizimi dhe pjesëmarrja në grumbullime e manifestime të paligjshme” si dhe bllokimi i rrugës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat