Sulmi me armë ndaj çiftit të bashkëshortëve/ Policia: 2 persona u futën në shtëpi dhe… - Bota Sot
Sulmi me armë ndaj çiftit të bashkëshortëve/ Policia: 2 persona u futën në shtëpi dhe…

Tirana

Sulmi me armë ndaj çiftit të bashkëshortëve/ Policia: 2 persona u futën në shtëpi dhe…

Më: 19 janar 2020 Në ora: 23:08
Foto

Mbrëmjen e sotme rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në kryeqytet janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L.

Policia njofton se 2 persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e çiftit të bashkëshortëve P.L dhe A.L.

Në momentin që janë konstatuar nga çifti i bashkëshortëve njëri prej personave ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të çiftit.

Si pasojë janë plagosur çifti i bashkëshortëve të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka ngritur pika kontrolli. Vijon krehja e zonës me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat