Kohë pandemie, me kryq në rrugët e Tiranës - Bota Sot
Kohë pandemie, me kryq në rrugët e Tiranës

Tirana

Kohë pandemie, me kryq në rrugët e Tiranës

Më: 11 prill 2020 Në ora: 09:43
Me kryq në rrugët e Tiranës

Një pamje që rrallë herë e shohim…

Një qytetar në orët e para të mëngjesit është parë me një kryq druri në krahë.

Fotot e siguruara nga Top Channel, tregojnë pamje që janë shumë domethënëse në një kohë të vështirë si kjo e sotmja, ku virusi i rrezikshëm CoVid-19 ka futur në krizë vendin dhe ka marrë edhe jetë…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat