Policia: Fundjava shijohet më shumë duke respektuar rregullat në rrugë - Bota Sot
Policia: Fundjava shijohet më shumë duke respektuar rregullat në rrugë

Tirana

E premte, 16 nëntor 2018

Policia: Fundjava shijohet më shumë duke respektuar rregullat në rrugë

Më: 19 maj 2018 Në ora: 07:51
Ilustrim

Policia rrugore në Tiranë vijon punën me kontrollet e kombinuara në rrugët interurbane dhe urbane, ku ndonëse prezenca e policisë është e shtuar, përsëri ka drejtues mjetesh të cilët me vetëdije drejtojnë mjetet me shpejtësi mbi normat e lejuara, me 152 km/h, 168 km/h, si dhe nën efektin e alkoolit.

Kështu thuhej në një njoftim të Policisë së Tiranës, ku thuhet se drejtuesi i mjetit me inicialet S.B është arrestuar në flagrancë.

“Fundjava shijohet më shumë duke respektuar rregullat e qarkullimit rrugor”, thuhet në njoftim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test