Albin Kurti e nis fushatën, shihet në Stubëll me kandidatin për president

Aktuale

Albin Kurti e nis fushatën, shihet në Stubëll me kandidatin për president

Më: 25 dhjetor 2020 Në ora: 12:50
Albin Kurti

Kreu i LVV-së, Albin Kurti me një pjesë të anëtarëve të partisë sot ka shkuar në Stubëll të Vitisë për nder të festës së Krishtlindjeve.

Në këtë vizitë, Kurti është parë me ish-ministrat në Qeverinë Hoti, Rozeta Hajdarin dhe Arben Vitinë.

Gjatë vizitës në njërën nga shtëpitë që ka shkuar Kurti ajo se çka bjen në sy është edhe prania e Nehat Idrizit, personit që ka shpallur kandidaturën për president.

Gjithashtu, në fotografitë shihet edhe kryetar i komunës së Vitisë nga radhët e LDK-së, Sokol Haliti.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat