Sabri Maxhuni – Novosella paralajmëron fundin e Albin Kurtit ose...

Aktuale

Sabri Maxhuni – Novosella paralajmëron fundin e Albin Kurtit ose...

Nga: N.Sh Më: 14 janar 2021 Në ora: 12:16
Sabri Maxhuni – Novosella

Veprimtari i çështjes kombëtare, Sabri Maxhuni – Novosella, ka paralajmëruar fundin e Albin Kurtit.

Novosella përmes një postimi në Facebook, ka dhënë dy opsione nëse lideri i LVV-së, Albin Kurti bëhet kryeministër.

Sipas tij, ose ka me i pranua ato që i ka kundërshtuar që 20 vjet ose ka me marr fund.

“E them me përgjegjësi morale dhe penale:

Nëse Albin Kurti zgjidhet kryeministër, ose ka me pranuar çka ka kundërshtuar qe 20 vjet, ose ka me u tërheq dhe ka me marrë fund me gjithë VV-në!”, shkruan Novosella.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat