Edhe rinia e Vushtrrisë i japin mbështetje të fuqishme Marigona Gecit

Aktuale

Edhe rinia e Vushtrrisë i japin mbështetje të fuqishme Marigona Gecit

Nga: N.Sh Më: 19 janar 2021 Në ora: 17:37
Pamje nga Vushtrria

Kandidatja për deputete, Marigona Geci ishte sot në një vizitë në qytetin e Vushtrrisë.

Gani Geci ka publikuar fotografitë, gjatë një takimi mobilizues me rininë e Vushtrrisë.

Në këtë takim ishte edhe kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri.

Nga Vushtrria, Marigona mori mbështetje të fuqishme në rrugën e saj që ka nisur të bëhet deputete e Kosovës.

Postimi i Gani Gecit:

Gjithmonë me LDK-në

Marigona Geci nr. 24

Adnan Lahu nr. 77

Marigona Geci merr mbështetje të jashtëzakonshme nga rinia e komunës  së Vushtrrisë.

Këtij takimi mobilizues me rininë e Vushtrrisë, ju bashkëngjit edhe kryetari i komunës Zt. Xhafer Tahiri.

Gjatë fjalimit të saj Marigona tha se: Lidhja Demokratike e Kosovës është shtëpia jonë e vetme të cilën do ta fuqizojmë me gjithë fuqinë politike që kemi.

Qyteti i Hasan Prishtinës dhe i Ahmet Krasniqit ka përkrahur gjithmonë LDK-në dhe presidentin Rugova.

Faleminderit për përkrahjen!

Gjithmonë me LDK-në Marigona Geci nr.24 Adnan Lahu nr.77 Marigona Geci merr mbështetje të jashtëzakonshme nga...

Posted by Gani Geci on E martë, 19 Janar 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat