U largua nga lista zgjedhore, flet Liburn Aliu

Aktuale

U largua nga lista zgjedhore, flet Liburn Aliu

Më: 20 janar 2021 Në ora: 14:36
Liburn Aliu

Lëvizjes Vetëvendosje i janë hequr nga lista për deputet 5 kandidatë.

Sipas burimeve, bëhet e ditur se bashkë me Albin Kurtit, garimi i është ndaluar edhe: Liburn Aliut, Albulena Haxhiut, Bajram Mavriqit dhe Labinota Demi-Murtezi.

Liburn Aliu ka thënë se ende nuk ka një informacion të tillë.

"Ende nuk kam një vendim nga KQZ" tha shkurt Aliu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat