Shtesat për arsimtarët, Hoti takohet sot me përfaqësuesit e SBASHK’ut

Aktuale

Shtesat për arsimtarët, Hoti takohet sot me përfaqësuesit e SBASHK’ut

Më: 22 janar 2021 Në ora: 08:07
Ilustrim

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti pritet që sot të mbajë një konferencë për media me përfaqësuesit e Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës.

Konferenca pritet të fillojë në orën 09:00.

Do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë.

Para dy ditësh, Hoti i siguroi përfaqësuesit e SBASHK-ut se Qeveria në detyrë do të ndajë paga shtesë për punëtorët e arsimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat