Gecaj tregon kush bartë përgjegjësinë për rritjen e rasteve me Covid-19

Aktuale

Gecaj tregon kush bartë përgjegjësinë për rritjen e rasteve me Covid-19

Nga: A.SH Më: 3 mars 2021 Në ora: 19:53
Foto ilustrim

Rastet e infektimeve në Kosovë nga Covid-19 ditët e fundit kanë filluar të rriten.

Kurse zyrtari i LDK-së, Barjam Gecaj ka thënë se përgjegjësia bie pikërisht mbi ata që nxitën dhe shpallën zgjedhjet në kohë pandemie.

Sipas tij, partitë politike nuk kishin zgjidhje

Postimi në Facebook:

Ata që nxitën dhe shpallën zgjedhjet në kohë pandemie bartin barrën e përgjegjësisë për rritjen e rasteve me COVID-19 ... partitë politike nuk kishin zgjidhje ...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat