Gashi: Në listën e nënshkrimeve të deputetëve ka ndërhyrje, janë shlyer tre emra dhe janë shkruar tre emra të tjerë

Aktuale

Gashi: Në listën e nënshkrimeve të deputetëve ka ndërhyrje, janë shlyer tre emra dhe janë shkruar tre emra të tjerë

Më: 3 prill 2021 Në ora: 16:15
Arben Gashi

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhja Demokratike të Kosovës Arben Gashi, ka thënë se ka ndërhyrje në listën e nënshkrimeve të deputetëve për thirrjen e seancës për votimin e presidentit.

Gashi tha se janë shlyer tre emra dhe janë shtuar tre të tjerë.

Ai këtë adresim e bëri pas mbledhjes së kryesisë së Kuvendit.

“Ka ndërhyrje në listën nënshkruese për thirrjen e seancës për zgjedhjen e presidentit, janë shlyer në mënyrë fizike tre emra edhe janë shkruar tre emra të tjerë”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat